Muhtarlar Koordinasyon Toplantıları başladı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, 11 ilçede muhtarlarla Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirecek.

Muhtarlar Koordinasyon Toplantıları başladı

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini yerinde dinlemek, bunlara çözüm üretmek amacıyla Muhtarlar Koordinasyon Toplantılarını hayata geçiriyor.

İlk olarak Süleymanpaşa ilçesi ile başlayan Koordinasyon Toplantıları, Çorlu ve Marmaraereğlisi ilçesi ile devam etti. Toplantılarda, muhtarlar tarafından büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyelerin daire başkanları ve müdürlerine mahallerindeki ihtiyaç ve talepler iletildi. Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelerde gerçekleştirilecek yatırımlar hakkında muhtarlara bilgi verildi. Muhtarlar Koordinasyon Toplantıları 11 ilçenin tamamında gerçekleşecek.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Konuyla ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Sosyal demokrat belediyecilik anlayışında hiçbir ayrım gözetmeden herkese eşit bir şekilde hizmet vermek vardır. Biz de çalışmalarımızı hep bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. İlçelerimizde gerçekleştireceğimiz Muhtarlar Koordinasyon Toplantıları sayesinde mahallelerimizin ihtiyaç ve taleplerini yerinde belirleyip hizmet ve projelerimizi bu yönde gerçekleştirebileceğiz. Büyükşehir Belediyesi olarak Tekirdağ için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2021, 14:56

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65