İBB Başkanı İmamoğlu, Başkan Albayrak’ı ziyaret etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

İBB Başkanı İmamoğlu, Başkan Albayrak’ı ziyaret etti

Kapaklı Gazetesi - Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Tekirdağ’a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilk olarak Tekirdağ Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

“ÇALIŞMALARIMIZA OMUZ OMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu Tekirdağ’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Çalışma azmi ve samimiyetiyle gönüllere taht kuran değerli kardeşim İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu Tekirdağ’da görmek bizi çok mutlu etti, bize büyük güç verdi. Ziyaret programı çerçevesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesinin değerli bürokratları ile işbirliği toplantımızı gerçekleştireceğiz. Tekirdağ ile İstanbul birlikte neler yapabilir bunu değerlendireceğiz. Değerli başkanıma ziyaretlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, tüm Tekirdağ halkının selamlarını iletiyorum. Değerli vatandaşlarımıza hizmet etmenin enerjisiyle çalışmalarımıza omuz omuza devam edeceğiz.” dedi.

“KARŞILIKLI İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE OLACAĞIZ”

Tekirdağ’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’da, İstanbul’un sadece kendisini değil çevresini de etkileyen bir konumda olduğunu belirterek, “Trakya’nın ve Marmara’nın iyi bir tasarrufu, iyi bir planlaması olması halinde Türkiye’nin soluk alacağını hepimiz biliyoruz. Trakya ile birlikte bölgemizde şu an resmi nüfusu ile 26-27 Milyonluk bir bölgeden bahsediyoruz. Türkiye’nin neredeyse üçte biri. Ekonomik anlamda çok daha fazlası. Bu anlamda biz süreci yönetiyoruz. Buraya gelişimizdeki temel amaçta bu. Karşılıklı işbirliği içerisinde neler yapabiliriz noktasında değerlendirmelerimiz olacak. Başkanımızın koordinasyonu ve sizlerin katılımı ile süreci toparlarız diye düşünüyorum.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Albayrak ziyaret anısına Başkan İmamoğlu’na bazı hediyeler takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2021, 18:43

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
CAN
CAN - 8 ay Önce

Sanki bayağı bir adam gelmiş hiç kimse dağa belik düzü belediye başkanlı döneminde dikmiş olduhu makaryosun heykelını daha unutmadı

SIRADAKİ HABER

banner65