Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Büyükşehir'den sağlık çalışanlarına ücretsiz otopark

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, pandemi sürecinde toplum sağlığı için büyük özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına desteğini sürdürüyor.

Büyükşehir'den sağlık çalışanlarına ücretsiz otopark

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, TEKPARK A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren tüm açık otoparklarda sağlık çalışanlarına ücretsiz hizmet veriyor.

Bu kapsamda Süleymanpaşa ilçesi Eskicami Mahallesi Hastane Yanı Açık Otoparkı, Eski Tarsal Sahil Dolgu Alanı Açık Otoparkı, Çorlu ilçesi Reşadiye Mahallesi Açık Otoparkı, Reşadiye Mahallesi Mandıracı Açık Otoparkı ve Çerkezköy ilçesi Fatih Mahallesi Açık Otoparkı ile Gazi Osmanpaşa Mahallesi Açık Otoparkında sağlık çalışanlarına ücretsiz hizmet veriliyor.

"SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Kovid 19 salgınında var güçleriyle çalışan sağlık çalışanlarımızın yanındayız. TEKPARK A.Ş.'ye ait il genelindeki açık otoparklarımızı sağlık çalışanlarımızın hizmetine ücretsiz olarak sunuyoruz. Halk sağlığını korumak için üstün bir gayret gösteren sağlık çalışanlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2020, 21:40

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3