Başkan’dan romantik hareket

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, eşi Gülseren Albayrak’ın doğum günü için yaptığı paylaşımda Tekirdağ halkından 1 günlüğüne izin istedi.

Başkan’dan romantik hareket

Kapaklı Gazetesi - Eşi Gülseren Albayrak’ın doğum gününü kutlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ‘’Bu tarifsiz sevgiyle dolmasını temenni ediyor, değerli eşimin doğum gününü tüm kalbimle kutluyorum.’’ dedi.

Sosyal medya hesabında bir gönderi paylaşan Albayrak, eşinin doğum gününü kutlamak için romantik bir yola başvurdu. Mesaisine erken saatlerde başlayan ve geç saatlerde noktalayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ halkından ilginç bir izin isteğinde bulundu. Gönderide Albayrak, şu ifadelere yer verdi; ‘’ Tanıştığımız ilk günden bu yana; her anımı her günümü güzelleştiren, hayat arkadaşlığını acı tatlı her an, en güzel şekilde yaşamamı ve anlamamı sağlayan, bana baba olma duygusunu tattıran evlatlarımızın biricik annesi Gülseren Hanımın doğum gününü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Uzun yıllar daha yuvamızın bir arada ve bu tarifsiz sevgiyle dolmasını temenni ediyor, değerli eşimin doğum gününü tüm kalbimle kutluyorum. Siz değerli hemşehrilerimden, kıymetli eşimle geçirebileceğim bir gün için izin istiyorum.’’

Albayrak’ın bu paylaşımı vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 11:53

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tekirdagli
Tekirdagli - 2 ay Önce

Mukemmel

SIRADAKİ HABER

banner3