Başkan Albayrak muhtarlarla bir araya geldi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Süleymanpaşa’daki muhtarlarla bir araya geldi.

Başkan Albayrak muhtarlarla bir araya geldi

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Süleymanpaşa ilçesinde görev yapan mahalle muhtarları ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Çalıkuşu Tarihi Beşevler Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıda, Başkan Kadir Albayrak görev süresinin başından bu yana Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen hizmetleri anlattı. Pandemi sürecinin tüm dünyada olduğu gibi yerelde de olumsuz etkileri olduğuna değinen Başkan Albayrak, “Mart ayından bu yana, yaklaşık 8 aydır salgına karşı mücadele yürütüyoruz. Salgın, hayatımızın her alanını olumsuz etkiledi. En verimli, en hızlı hizmet dönemimizde salgına karşı mücadele yürüttük. Salgına karşı el birliğiyle yürüttüğümüz çalışmaların sonucunda mavi gözlü kentimiz diğer illere oranla daha iyi bir durumda. Son zamanlarda il genelinde muhtarlarımızla 5’erli gruplar halinde görüşmeler, toplantılar gerçekleştiriyoruz. Muhtarlarımızla birlikte mahallelerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit etme gayreti içerisindeyiz. Bu sürecin sonunda tüm muhtarlarımızın katılacağı bir çalıştay gerçekleştireceğiz. Halkımızın talep ve ihtiyaçlarını karşılayacağız. Tüm sorunların üstesinden geleceğiz. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, bu özel gününüzde sizlerle birlikte olmak istedim. Bu duygu ve düşüncelerle demokrasimizde önemli bir yer tutan siz değerli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Mahalleleri ile ilgili talep ve ihtiyaçlarını birinci ağızdan iletme fırsatı bulan muhtarlar da Başkan Kadir Albayrak’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler. Programa Süleymanpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı ve Köseilyas Mahallesi Muhtarı Mahir Sadık ile Süleymanpaşa ilçesinde görev yapan mahalle muhtarları katıldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 19:39

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65