Başkan Albayrak mahalle muhtarları ile buluştu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray ve Muratlı'daki mahalle muhtarları ile buluştu.

Başkan Albayrak mahalle muhtarları ile buluştu

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçelerde gerçekleştirdiği mahalle muhtarları toplantılarına devam ediyor. Başkan Albayrak son olarak Saray mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Başkan Kadir Albayrak, Saray ilçesine bağlı Beyazköy Mahalle Muhtarı Mehmet Özer, Büyükyoncalı Mahalle Muhtarı Avni Terzi, Çayla Mahalle Muhtarı Özcan Masum, Demirler Mahalle Muhtarı Ünal Engin, Edirköy Mahalle Muhtarı Mehmet Ege, Göçerler Mahalle Muhtarı Mehmet Ergene, Kadıköy Mahalle Muhtarı Recep Tunç, Kavacık Mahalle Muhtarı Recep Bayraktar, Kurtdere Mahalle Muhtarı Ahmet Yeni, Sinanlı Mahalle Muhtarı Ali Aydın, Sofular Mahalle Muhtarı Ayberk İneli ve Yuvalı Mahalle Muhtarı Ali Malkoç ile toplantı gerçekleştirdi. Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz ve Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerinin de katıldığı toplantıda, Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ tarafından mahallelerde gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi verildi, muhtarların talep ve önerileri dinlendi.

"MAHALLE MUHTARLARININ TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMALARIMIZI YÖNLENDİRİYORUZ"

Saray'ın ardından Muratlı ilçesine geçen Başkan Albayrak, burada da Fatih Mahalle Muhtarı Orhan Bozkurt, İstiklal - Kurupınar Mahalle Muhtarı Adem Turnacı, Kazım Dirik - Turan Mahallesi Muhtarı Hasan Yüce, Ballıhoca Mahalle Muhtarı Ömer Sağıroğlu ve Muradiye Mahalle Muhtarı Ferdi Şengün ile bir araya geldi. Başkan Albayrak Muratlı'nın ardından Ergene'de de mahalle muhtarları ile buluştu.

İlçelerde gerçekleştirdiği mahalle muhtarları buluşmalarında muhtarların mahalleleri ile ilgili taleplerini dinleyen Başkan Kadir Albayrak, "Mahalle muhtarlarımız yerel yönetimlerin önemli bir ayağını oluşturmaktadır. Kendilerinden aldığımız öneri ve talepler bizler için çok önemli. Bizler de bu talepler doğrultusunda çalışmalarımızı yönlendiriyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 19:44

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3