Başkan Albayrak, icraatleri en çok beğenilen 5. başkan oldu

Avrasya Kamuoyu Araştırma Merkezi tarafından 30 büyükşehir belediyesinde yapılan anket sonucu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak vatandaşların en çok memnun olduğu 5. Belediye başkanı oldu.

Başkan Albayrak, icraatleri en çok beğenilen 5. başkan oldu

Kapaklı Gazetesi - Bağımsız bir anket şirketi olan Avrasya Kamuoyu Araştırma Merkezi, Türkiye genelindeki 30 büyükşehir belediyesinde bir anket düzenledi. Vatandaşların belediye başkanlarından memnun olma oranını istatiksel olarak araştıran AKAM’ın listesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da bulundu.

Kurumun yaptığı ankete göre Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın icraatları, vatandaşların %59,9’u tarafından beğeniliyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Albayrak,“Birinci hizmet dönemimizden bu yana kentimizin dinamiklerini, beklenti ve ihtiyaçlarını hem bilimsel hem de geleneksel yöntemlerle doğru bir şekilde tespit ettik. Tüm bu etkenleri göz önünde bulundurarak halkımıza kaliteli hizmet vermek amacıyla mesai mefhumu gözetmeksizin ekibimle birlikte yatırım ve proje ürettik. Avrasya Kamuoyu Araştırma Merkezi tarafından yapılan ankette COVİD-19 dönemindeki faaliyetlerin de göz önünde bulundurulması bizleri oldukça memnun etti. Salgın sürecinde 11 ilçemizde de halk sağlığını gözeterek periyodik aralıklarla dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Ayrıca Tekirdağ genelinde vatandaşlarımıza ücretsiz olarak yaklaşık 2 milyon adet maske dağıttık. Mavi gözlü güzel kentimiz çok büyük bir potansiyele sahip. Tarım-hayvancılık ve sanayide Türkiye’nin en önemli şehirleri arasında yer alıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak, kentimizin bu potansiyelini değerlendirerek Tekirdağ’ımızı Avrupa’nın önemli şehirleriyle yarışır bir şehir haline getirmek istiyoruz. Bizlere güvenen halkımıza bir mesaj vermek istiyorum: ‘Birlikte başardık.’ Tekirdağ ve Tekirdağlılar için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 18:56

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3