Çetin, komisyon raporlarının görüşülerek karara bağlandığı oturumda alınan kararların hayırlı olmasını temenni etti. Şubat ayı meclis toplantısının ikinci oturumu açılış ve yoklama ile başladı.

OY ÇOKLUĞUYLA KABUL EDİLDİ

Daha sonra komisyon raporları görüşüldü. İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından sunulan 31.01.2024 tarih 65326 sayılı Cumhuriyet Mahallesi, 1804 Ada 22 (Eski 490) Parsele İlişkin 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği konusuyla ilgili komisyonda oy çokluğuyla alınan karar mecliste talebin kabulü, komisyon kararın reddi şeklinde oy çokluğuyla kabul edildi.

OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

2 gün gece saatlerinde kesinti yaşanacak 2 gün gece saatlerinde kesinti yaşanacak

Emlak ve İstimlak Müdürlüğü tarafından sunulan 16.01.2024 tarih 64368 sayılı Karaağaç Mahallesi 723 ada 38 parselde bulunan belediye hissesinin tapu satışının yapılması konusuyla ilgili komisyonun oy birliğiyle aldığı karar mecliste de oy birliğiyle kabul edildi. Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından sunulan 24.01.2024 tarih 64935 sayılı Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Araç tahsisi konulu yazısının görüşülmesine geçildi.

1 adet sedan aracın 3 aylığına geçici olarak tahsis edilmesinin uygun olduğuna yönelik komisyonun oy birliğiyle aldığı karar mecliste de oy birliğiyle kabul edildi. Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından sunulan 24.01.2024 tarih 64937 sayılı Kapaklı İlçe Seçim Başkanlığına Araç ve Personel görevlendirilmesi konulu yazısıyla ilgili 1 adet araç ve 1 şoför görevlendirilmesinin uygun olduğuna yönelik komisyonun oy birliğiyle aldığı karar mecliste de oy birliğiyle kabul edildi.

İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NE ARAÇ TAHSİS EDİLECEK

Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından sunulan 24.01.2024 tarih 64936 sayılı Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğüne Araç tahsisi konulu yazısıyla ilgili 1 adet sedan aracın 3 aylığına geçici olarak tahsis edilmesinin uygun olduğuna yönelik komisyonun oy birliğiyle aldığı karar mecliste de oy birliğiyle kabul edildi. Kapaklı Kent Tarımsal Ürünler Üretim Anonim Şirketi’nin sermaye artırımı konusuyla ilgili komisyonun oy çokluğuyla ilgili aldığı karar mecliste de oy çokluğuyla kabul edildi.

HAYIRLI OLSUN

Komisyon raporlarının görüşülerek karara bağlanmasının ardından oturumu sonlandıran Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, alınan kararların hayırlı olması temennisinde bulundu.