İlçenin gururu oldu

Kapaklıspor Bisiklet Takımı sporcusu Alper Köroğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin her yıl düzenlediği Kriteryum yarışında ikinci oldu.

İlçenin gururu oldu

Kapaklı GazetesiKapaklıspor Bisiklet Takımı sporcusu Alper Köroğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin her yıl düzenlediği Kriteryum yarışında ikinci oldu.

Kapaklı Bisiklet Kulübü’nün başarılı sporcusu Alper Köroğlu, Uludağ Tırmanış Yarışı’ndaki birinciliğinden sonra yeni bir başarı ile ilçemizi gururlandırmayı başardı. Başarılı sporcu geçtiğimiz günlerde İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen kriteryum yarışında ikinci olarak dereceye girmeyi başardı. Uzun süre kaçış grubunda tek başına yarışı önde götüren Köroğlu, kürsüdeki başarısı ile madalya koleksiyonuna yenisini ekledi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kapaklı Spor Kulübü Yönetimi, ‘’Kendisinin ne kadar kuvvetli bir tırmanışçı olduğunu biliyorken böyle bir kriteryum (nispeten düz parkur) yarışında da kürsü görmesi bizleri gururlandırdı. Sporcumuzu gönülden kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2019, 16:07

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3