Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Değirmenci Spor Kulübü’nden bir şampiyon daha

05-08 Nisan 2018 tarihleri arasında 35 ülkeden yaklaşık 2500 sporcunun katıldığı şampiyonada, Ahmet Şimşek, light contact kategorisinde şampiyon oldu.

Değirmenci Spor Kulübü’nden bir şampiyon daha

05-08 Nisan 2018 tarihleri arasında 35 ülkeden yaklaşık 2500 sporcunun katıldığı şampiyonada, Ahmet Şimşeklight contact kategorisinde şampiyon oldu.

Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi Ahmet Şimşek, 05-08 Nisan 2018’de düzenlenen 3rdf International Turkish Open Kickxing Tournament in Memory of Alperen Atabay Şamopiyonası’nda +94 kg Light Contact kategorisinde şampiyon oldu.

 “ŞAMPİYONAYA ÇOK İYİ HAZIRLANDIK”

Şampiyonluk sonrası açıklamalarda bulunan Ahmet Şimşek, antrenörü Arif Değirmenci’nin kendisini şampiyonaya çok iyi hazırlandığını ve fırsat buldukça daha fazla çalışarak şampiyonaya katıldıklarını belirtti. 

‘’KAPAKLI’YA GURUR YAŞATTI’’

Antrenör Arif Değirmenci ise, yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı; ‘’Sporcumuz Ahmet Şimşek,  son derece çalışkan birisi. Şampiyonaya çok iyi hazırlandı, gece gündüz demeden çalışarak şampiyonaya hazır bir hale geldi. Rakiplerini bir bir deviren sporcumuz şampiyon olarak ilçemiz Kapaklı’ya gurur yaşattı. Sporcumuzu tebrik ediyorum.’’ Dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 11:47

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3