“Vatan Caddesi’nin hali içler acısı”

Memleket Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Fatma İşbilir, Vatan Caddesi’nde bir an önce üstyapı çalışmalarına başlanması gerektiğini söyledi.

“Vatan Caddesi’nin hali içler acısı”

Kapaklı Gazetesi - Cumhuriyet Mahallesi Vatan Caddesi’ndeki yolun bozuk olduğuna dikkat çeken Memleket Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Fatma İşbilir, “Vatan Caddesi’nin hali içler acısı. Bu halk bunu hak etmiyor.” dedi.

Vatan Caddesi'nde bir açıklama yapan Memleket Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Fatma İşbilir, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’i eleştirdi. Çetin’in katıldığı bir canlı yayında “Kıbrıs Caddesi’ndeki çalışmalar bitince Vatan Caddesi’nin de üstyapı çalışmalarına başlayacağız.” dediğini hatırlatan İşbilir, “Kıbrıs Caddesi nire, Vatan Caddesi nire” diyerek tepki gösterdi.

“ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN”

Vatan Caddesi’nin bir an evvel tamamlanması gerektiğine değinen İşbilir, “Erbay Caddesi’ni yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’a öncelikle teşekkür ediyorum. Bugün burada Vatan Caddesi’ndeyiz. Vatan Caddesi’ni görüyorsunuz. Mustafa Çetin akşam 9 gazeteciye verdiği cevapta ‘Kıbrıs Caddesi bitsin akabinde burayı yapacağız’ dedi. Kıbrıs Caddesi nire, Vatan Caddesi nire. Önce burasını bir tamamlasın. Bu halka yazık günah. Bu caddede yaşayan vatandaşlara yazık günahtır. Önce bu cadde bir tamamlansın, bu cadde tamamlanınca Kıbrıs Caddesi’ni tamamlarsınız. Burasının rezilliğini görüyorsunuz. Esnafa ve halka bunları yaşatan Mustafa Çetin’e sesleniyorum, elinizi vicdanınıza koyun.” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2021, 10:54

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 2 ay Önce

bu aslında tam olarak onun sorunu değil önceki başkanın mahfettiği yolları kaldırıları yeni başka topralamaya çalışıyor kapaklının hiö bi yerinde sağkam yol yoktu ee yapmışken alt yapıyıda elden geçirmek gerekiyor tabi cumhuriyet Mahallesi bahçelievler yolları bi hayli yapıldı orayada sıra gelecek ha yavaş işliyor sistem ona hemfikiriz ama tonla borçla aldı adam belediyeyi bazı yerlerde büyğk şehire mahkum onlarda enine boyuna sallana sallana iş yaptırıyor

öztürk
öztürk - 2 ay Önce

Sayın Fatma hanımöncekı başkan 15 yıl görevde kaldı her yıl bir cadde yapsa idi bu başkana bu kadar sorun kalmaz dı

SIRADAKİ HABER

banner65