‘’Esnaf da vatandaş da borç sarmalında’’

2020'nin ilk günlerini esnaf ziyaretleri ile değerlendiren Saadet Partisi Çorlu teşkilatı, çarşının nabzını yokladı. Ziyaretler dolayısıyla açıklama yapan SP Çorlu İlçe Başkanı Aytuğ Aslan, ‘’Esnaf da vatandaş da borç sarmalında çırpınmaktadır.’’ dedi.

‘’Esnaf da vatandaş da borç sarmalında’’

Kapaklı Gazetesi - 2020'nin ilk günlerini esnaf ziyaretleri ile değerlendiren Saadet Partisi Çorlu teşkilatı, çarşının nabzını yokladı. Ziyaretler dolayısıyla açıklama yapan SP Çorlu İlçe Başkanı Aytuğ Aslan, ‘’Esnaf da vatandaş da borç sarmalında çırpınmaktadır.’’ dedi.

Saadet Partisi Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Murat Vakitçi'nin de katıldığı ziyaretlerde esnafın sıkıntıları ve çözüm önerileri hakkında istişarelerde bulunuldu. Çalışma hakkında bilgi veren Saadet Partisi Çorlu İlçe Başkanı Aytuğ Aslan, ‘’Saadet Esnafı Dinliyor’ etkinliği kapsamında Çorlumuzdaki esnaf kardeşlerimizi ziyaret ediyoruz. Biz konuşmaya değil dinlemeye gidiyoruz. Esnafın hem yerelde hem genelde sıkıntılarını tespit ediyoruz. Söz konusu bu çalışmalarımız neticesinde tespit ettiğimiz sıkıntılar ve çözüm yolları konusunda kamuoyunu bilahare bilgilendireceğiz. Lakin genel manada vatandaşımızın alım gücünün düştüğü, en küçük alışverişin bile kartla yapıldığı kanaati oluştu. Esnaf da vatandaş da borç sarmalında çırpınmaktadır. Ekonomik buhran her ne kadar ekrana yansımasa da çarşı, pazar, esnaf, vatandaş, mutfak, cüzdan cayır cayır yanıyor.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2020, 13:26

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3