DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı pazarcı esnafından destek istedi

DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı, esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı pazarcı esnafından destek istedi

Kapaklı Gazetesi - DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, Muratlı’da pazarcı esnafı ile bir araya gelerek DEVA Partisinin esnafa yönelik projelerini anlattı.

Saha çalışmalarına devam eden DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı, teşkilatın oluşumunun ardından vatandaşlar ile bir araya geliyor. Muratlı’da semt pazarında pazarcı esnafı ile bir araya gelen DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, projelerini pazarcı esnafı ile paylaşarak esnaflardan destek istedi.

“ESNAFA DEVA OLACAĞIZ”

Ziyaretlerin ardından açıklama yapan DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, ‘’ Muratlı’da saha çalışmalarımız çok güzel geçti, esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın bizlere ilgisi çok güzel. İnanıyoruz ki ilk seçimde DEVA Partisi olarak vatandaşın desteklediği Türkiye’de adından söz ettiren bir parti olacaktır. Pazarcı esnafımız zor durumda bunların çözümlerini, esnafımıza deva olacak projelerimizi kendileri ile paylaşarak desteklerini istedik.’’ Dedi.

“YENİ KATILAN ÜYELERE ROZET TAKILDI”

Muratlı’da ki saha çalışmaları sonrasında DEVA Partisi Süleymanpaşa ilçe başkanlığına giden DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, teşkilat çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra Süleymanpaşa’da DEVA ailesine yeni katılan üyelere rozetlerini taktı. Partiye ilginin her geçen gün büyüdüğünün altını çizen İl Başkanı Hasan Berk Çebi, ‘’ Geçtiğimiz günlerde maalesef İlçe Başkanımız Şerife Türüdü hanımefendiyi kaybettik. Bu durum bizleri çok üzdü. Tekrardan ailesine başsağlığı diliyorum. Süleymanpaşa teşkilatımızın çalışmaları hakkında bilgiler aldık verimli bir teşkilat toplantısı gerçekleştirdik. Partimize yeni katılan üyelerimize rozetlerini taktık. Partimize ilgi her geçen gün artıyor. Vatandaşlarımız parti binalarımıza gelerek üye olmak istiyorlar buda bizleri mutlu ediyor.’’ Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2021, 17:54

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65