CHP’nin genç sesi adaylığını duyurdu

CHP Kapaklı eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı Değer Koç, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde CHP'den Kapaklı Belediyesi Meclis Üyeliği’ne aday olduğunu açıkladı.

CHP’nin genç sesi adaylığını duyurdu

CHP Kapaklı eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı Değer Koç, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Kapaklı Belediyesi Meclis Üyeliği’ne aday olduğunu açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığı’nın genç isimlerinden Değer Koç, belediye meclis üyeliği adaylığını duyurdu. Gençleri mecliste temsil etmek istediğini dile getiren CHP Kapaklı eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı Değer Koç, ‘’Gençlerin temsilcisi olarak ilçemizin ve ilçe gençlerimizin her türlü sorununu çözmek adına adaylığımı koymuş bulunuyorum.’’ dedi.

‘’MÜCADELE ETMEK İÇİN ADAYIM’’

Koç, adaylık açıklamasında şu ifadelere yer verdi; ‘’ Üyesi olmaktan gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kapaklı ilçe Başkanlığına Belediye Meclis Üyeliği için Aday Adaylık başvurusu yapmış bulunmaktayım. İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'ndan başlayarak bir çok kademesinde görev almış olduğum partimizin belediye meclisinde, gençlerin temsilcisi olarak ilçemizin ve ilçe gençlerimizin her türlü sorununu çözmek adına belirlenecek ve seçilecek olan belediye başkanımız ile birlikte mücadele etmek için adayım.’

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2018, 16:48

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
CHP
CHP - 2 yıl Önce

Partimize yakışır genç kardeşim sonuna kadar yanındayız

Mehmet Kayalı
Mehmet Kayalı - 2 yıl Önce

İrfan mandalı’nın listesine mutlaka yazması gereken genç isimlerden. Kendi başına mevcut meclis üyelerinin bir çoğundan daha fazla oy getirebileceğinin garantisini verebilirim.

Mehmet özsoy
Mehmet özsoy - 2 yıl Önce

Emekçi, genç ve dinamik bir aday başarılar dilerim.

Dilara
Dilara - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun. Başarılı olacağın konusunda şüphemiz yok..

Özgür
Özgür - 2 yıl Önce

Kardeşim seni daha iyi yerlerde görürüz inşAllah.

SIRADAKİ HABER

banner65