AK Parti Kapaklı İlçe yönetimi görevden alınıyor

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanlığına bayramdan sonra atama yapılacağını dile getirdi.

AK Parti Kapaklı İlçe yönetimi görevden alınıyor

Kapaklı Gazetesi - Gazetemize açıklamalarda bulunan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Ramazan bayramından sonra AK Parti Kapaklı İlçe Yönetiminin tamamen değişeceğini açıkladı.

Tüm ülkede olduğu gibi AK Parti Tekirdağ’da da ilçe kongreleri, koronavirüs salgını dolayısıyla ertelenmişti. Konuyla ilgili bir karar alan AK Parti Genel Merkezi, değişikliğe gidecek il ve ilçelerde kongre eyrine atama yapılacağını bildirdi. AK Parti genel merkezinin bayramdan sonra Muratlı, Kapaklı ve Ergene’ye başkan tayin edeceğini açıklayan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, bayramdan sonra sürecin başlayacağını söyledi. Özcan, mevcut yönetimin bayramdan sonra görevden alınacağını kaydedirken, mülakatların ardından seçilecek ilçe başkanlarının yeni yönetimlerini oluşturacağını belirtti.

AK Parti Kapaklı İlçe Başkanının kim olacağı ise merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2020, 12:13

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa üstündağ
Mustafa üstündağ - 1 yıl Önce

Kapaklı belediye başkanlığını çalışıp didinip chp den AKPARTİ ye kazandırdıkları içinmi görevden alınıyorlar kapaklıyla uğraşacagınıza çerkezköyle ilgilenin

Turgay Çiçek
Turgay Çiçek - 1 yıl Önce

Çok merak ediyorum neden görevden alındığı Öküz öldü ortaklık bitti mi yoksa

SIRADAKİ HABER

banner65