Başkan Albayrak, vatandaşların sorunlarını dinledi

Saray’da vatandaşlarla bir araya gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, büyükşehir belediyesinin bölgedeki hizmet ve projelerinden bahsetti.

Başkan Albayrak, vatandaşların sorunlarını dinledi

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Başkanı Kadir Albayrak, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş ile birlikte Saray Çukuryurt Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin yatırım, hizmet ve projeleri hakkında vatandaşlara bilgi veren Başkan Kadir Albayrak, “Sosyal demokrat belediyecilik anlayışında hiçbir ayrım gözetmeden herkese eşit bir şekilde hizmet etmek vardır. Biz de çalışmalarımızı hep bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Bugün TESKİ Genel Müdürümüz ve Büyükşehir Belediyemizin daire başkanları ile siz Çukuryurtlularla birlikte olduğumuz için çok mutluyuz. Mahallemize yapacağımız hizmetlerimizin kararlarını bundan önce olduğu gibi bundan sonra da siz değerli vatandaşlarımızın istek ve önerileri doğrultusunda gerçekleştireceğiz. Tekirdağ için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi, Saray Belediyesi ve TESKİ’nin üst yönetimi ile daire başkanlarına yatırım, proje ve hizmetlerle ilgili istek ve önerilerini sundular. Toplantıda Başkan Kadir Albayrak ve Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’in yanı sıra TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Erdin Eral ve Metin Pakdil, Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Hasan Bayram, Saray Belediyesi başkan yardımcıları, Çukuryurt Mahalle Muhtarı Ersun Tunçel ve vatandaşlar yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2021, 18:03

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65