Ayhan Uysal’a 2 görev birden

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) yönetimine giren Saray Samsunlular Dernek Başkanı Ayhan Uysal, federasyonun Trakya Bölge Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı görevlerine getirildi.

Ayhan Uysal’a 2 görev birden

Kapaklı Gazetesi - Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF), geçtiğimiz günlerde kongre sonrası ilk resmi toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Saray’ın tanınan iş adamlarından Saray Samsunlular Derneği Başkanı Ayhan Uysal’a, iki önemli görev birden emanet edildi.

Uysal, federasyonun 7. Olağan Kongresinde yeni yönetim kuruluna seçilmişti. Akabinde gerçekleştirilen ilk toplantıda Ayhan Uysal, federasyonun Trakya Bölge Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı görevlerine getirildi.

“ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATACAĞIM”

Kendisini bu göreve layık gören SADEF Başkanı Yıldıray Baş’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini ileten Ayhan Uysal, “2 göreve layık görülmem hem yapmak istediklerimi yapma fırsatı vermiş olup hem de sorumluluğumu artırmıştır. Bu görev ve sorumluk bilinci ile bölgem ve ülkem için önemli işlere imza atacağımı tüm hemşerilerime duyurmak istiyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2021, 17:39

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65