Tekirdağ’da düzenlenen atletizm yarışmalarında Koşu’da Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorisinde Tekirdağ şampiyonu olan Metin Seçkin Ortaokulu, Kuşadası’nda düzenlenen Kros müsabakaların da ise Erkekler kategorisinde Bölge şampiyonu olurken, Kızlar kategorisinde ise 4. Olarak büyük bir başarıya imza attılar.               

 AKAY’I ZİYARET ETTİLER

Metin Seçkin Ortaokulu Müdürü Arif Zenginal, Müdür Yardımcısı Adnan Özcan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Göksu ile birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret eden başarılı sporcular, hedeflerinin Isparta’da yapılacak olan Kros Türkiye finallerinde Çerkezköy ve Tekirdağ’ı en iyi şekilde temsil etmek olduğunu ifade ettiler.

OSAL Kapaklı’ya il ikincisi olarak döndü OSAL Kapaklı’ya il ikincisi olarak döndü

“BAŞARILARI BİZLERİ GURURLANDIRDI”

Elde ettikleri başarılar ile atletizm dalında Çerkezköy’ün başarı ile temsil eden Metin Seçkin Ortaokulu Kros Takımını tebrik eden ve Türkiye finallerinde yarışacak olan Erkek Takımına başarılar dileyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Genç sporcularımızın başarıları bizleri gururlandırdı. Metin Seçkin Ortaokulu Kros Takımını ve öğretmenlerini kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum. İnşallah bu gençlerimizin arasında kros ve atletizmin diğer dallarında Türkiye, Avrupa, hatta Dünya şampiyonları çıkar ve ülkemizi başarı ile temsil ederler. Isparta’da yapılacak olan Türkiye finallerinde Metin Seçkin Ortaokulu Erkek Kros Takımımıza başarılar diliyorum. Gönlümüz onlar ile” dedi. Ziyaretin sonunda Metin Seçkin Ortaokulu Kros takımına hediyeler veren Belediye Başkanı Akay daha sonra başarılı sporcular ve okul idarecileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Editör: Berke ÖZEN