KGYS yakında faaliyete geçiyor

KGYS yakında faaliyete geçiyor

Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yeni atanan Emniyet Müdürü Murat Sevgi, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı makamında ziyaret etti.

Kapaklı’ya yapılması düşünülen Kent Güvenlik Yönetim Sistemi hakkında da konuşulan ziyarette, kamera sisteminin çok yakında faaliyete geçeceği belirtildi.

‘’KGYS İLE KAPAKLIMIZ DAHA GÜVENLİ HALE GELECEK’’

Kapaklı’ya yapılması düşünülen Kent Güvenlik Yönetim Sistemi hakkında da konuşan Mandalı, ‘’Kentimizde, huzur ve güven ortamının olması çok önemli. Bu anlamda Kapaklı Belediyesi olarak diğer kurumlarla olduğu gibi İlçe Emniyet Müdürlüğümüz ile de birçok ortak projeye imza attık. İnanıyorum ki sizin nezdinizde, aynı anlayışla bu güzel çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Kent Güvenlik Yönetim Sistemi kameralarının da ilçemizde kurulum çalışmaları devam ediyor. İnşallah artık Kapaklımız Kent Güvenlik Yönetim Sistemi  kameraları izlenerek daha güvenli bir hale gelecek. Ben Yeni görevinizde başarılar diliyorum. Kapaklımızda güven ve huzurun tesis edilmesi için emek harcayan bütün emniyet teşkilatı mensuplarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

‘’KGYS YAKINDA İLÇEMİZDE FAALİYETE GEÇECEK!’’

Polis vatandaş işbirliğinin önemine dikkat çeken Emniyet Müdürü Murat Sevgi, ''Belediyemizin de desteğiyle halkımızın huzur ve güveni için gece gündüz çalışmaktan keyif alacağız. Kent Güvenlik Yönetim Sistemi kameralarımız ilçemizde yakında faaliyete geçecek ve bizlerin en büyük yardımcısı olacak. Yeni kameralar ile birlikte ilçede bulunan kötü niyetli kişiler daha kısa sürede tespit edilebilecek. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi. Başkan Mandalı'nın dile getirdiği Kapaklı'da uyuşturucu kullanımı konusunda da büyük hassasiyetinin bulunduğunu söyleyen Sevgi, ilçede denetimlerin daha da sıklaştırıldığını ifade etti.

“VATANDAŞLARA HİZMET İÇİN BURADAYIZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, ''Kapaklı Belediyesi olarak Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü ile bugüne kadar uyumlu bir şekilde çalıştık. Hepimiz, vatandaşlarımıza hizmet için buradayız.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2017, 10:31

Adem ÇİL

Gazeteci/Yazar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3