GF Hakan Plastik çalışanları piknikte buluştu

GF Hakan Plastik çalışanları piknikte buluştu

GF Hakan Plastik çalışanları ve aileleri Eylül ayında Çerkezköy ve Şanlıurfa’da düzenlenen pikniklerle hem başarı kutlamalarını yaptılar, hem de yaza veda ettiler.

Pikniklere, Çerkezköy ve Şanlıurfa fabrika çalışanlarının yanı sıra İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Samsun, Diyarbakır, Antalya ve Ankara illerinde bulunan bölge müdürlükleri çalışanları da katıldı. Her iki etkinlikte 1500’ü aşkın kişinin katılımı ile geniş bir aile olarak bir şölen havası yaşandı. Organizasyonda çalışanlara hitap eden GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, bir aile olmanın ve aidiyetin önemine değinerek “Herkesin çok yüksek bir katılım ile buraya gelmesi, aileleri ve çocuklarıyla birlikte burada olması benim için çok keyifli ve gurur verici bir şey” dedi.

''ÇOCUKLARINIZIN GELECEĞİ İÇİN ELİNİZDEN GELENİ YAPIN''

GF Hakan Plastik, tüm GF ülkeleri arasında 2016 yılı boyunca değişim sürecini başarı ile yürütüp Strateji 2020 hedeflerini olağanüstü uygulayarak Gold Award ödülüne layık görülmüştü. Piknikler aynı zamanda GF Hakan Plastik için bir ödül kutlaması oldu. Batuhan Besler, “Sizlerden iki dileğim var; birincisi GF Hakan Plastik’in yakaladığı bu başarıyı sürdürmek için elinizden geleni yapmanız, ikincisi ise çocuklarınızın geleceği için elinizden geleni yapmanız. Yeni eğitim öğretim yılı tüm çocuklarımız için hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
GF Hakan Plastik ailesi, kıyasıya rekabet edilen yarışmalar, çeşitli hediyelerin verildiği çekilişler ile eğlenirken, hep birlikte sağlam adımlar atıyor olmanın mutluluğunu yaşadılar.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2017, 13:21

Ünal Fırat


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3