Başkan Mandalı Aşure Dağıttı

Başkan Mandalı Aşure Dağıttı

Kapaklı Belediyesi tarafından ilçenin dört bir yanında muharrem ayı dolayısıyla cuma namazı çıkışı aşure dağıtımı yapıldı.

Sosyal belediyeciliğin anlayışı gereği her fırsatta vatandaşın yanında olan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, muharrem ayı münasebetiyle vatandaşlarını unutmadı bu yılda geleneği bozmadan ilçe genelindeki camilerde cuma namazı çıkışı aşure dağıtımı yapıldı.

Cuma namazı çıkışında Bahçeağıl Camii’ndeki aşure dağıtım programına Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı , Bahçeağıl mahalle muhtarı Halim Çelebi ve belediye personelleri katıldı.

Kapaklı Belediyesi Basın yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nün organizasyonu ile muharrem ayı dolayısıyla aşure dağıtımından oldukça memnun kaldıklarını belirten vatandaşlar, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

TRAKYA’NIN ÖNEMLİ İLÇELERİNDENİZ”

Muharrem ayı dayanışma, paylaşma ve muhabbet ayı olduğunu belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, ''Muharrem ayımız sevgi, kardeşlik ilişkilerinin geliştiği muazzam bir aydır. Bu ayın güzelliklerini bir arada yaşatabilmek için muharrem ayımızın lezzeti olan aşure dağıtımıyla vatandaşlarımıza aşure ikramında bulunduk. Kapaklı ilçemiz, birlik beraberlik ve barışın temsili olan Trakya'nın önemli ilçelerindendir. Sevgiyle çıktığımız yönetim anlayışımızın ilçemizde de hakim olması bizleri mutlu etmektedir. Bu vesileyle Hicri yılbaşımızın ve aşure gününün tüm islâm alemine hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2017, 18:41

Adem ÇİL

Gazeteci/Yazar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3