Kapaklı Kaymakamı Mustafa Gürdal, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Bizi asırlardır birbirimize bağlayan, birbirimize kardeş kılan, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu en üst seviyede yaşatan bayramlarımızdan Kurban Bayramı’na bir kez daha kavuşmanın mutluluk ve heyecanını yaşamaktayız.

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantısı Çerkezköy’de yapıldı Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantısı Çerkezköy’de yapıldı

“FIRSAT OLARAK DEĞERLENDİRMELİYİZ”

Hepimiz için büyük önem taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, dayanışma ruhumuzu, kardeşlik bağlarımızı pekiştirecek bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

“UMUT EDİYORUM”

Paylaşma ve yardımlaşma ruhunun ortaya konulduğu, dini ve milli duygularımızın zirveye çıktığı bu mübarek Kurban Bayramı’nda, sevginin, rahmetin, bolluk ve bereketin hâkim olduğu bir havayı hep birlikte teneffüs etmeyi umut ediyorum.

“HUZURLU BAYRAMLAR DİLERİM”

Bu vesileyle başta ülkemiz için canını feda etmiş şehitlerimizin ailelerinin, kahraman gazilerimizin, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı en içten duygularımla kutlar, sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar dilerim” dedi.

Editör: Berke ÖZEN