Yemek yaparken yangın çıktı

Kapaklı Cumhuriyet Mahallesi’nde yalnız yaşayan yaşlı bir vatandaşın evinde yangın çıktı.

Yemek yaparken yangın çıktı

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Cumhuriyet Mahallesi Orman Sokak’ta yaşayan Coşkun Kögyük evinde patates kızartması yapmak üzere ocağı açtı. Tencereyi koyduğu esnada ocaktan çıkan alevler önce tencereyi, ardından mutfağın bir bölümünü sardı. Yaşlı adam apart topar evden çıkarken, komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kısa sürede kontrol altına aldı.

‘’LÜTFEN AŞ EVİNİ BİRAN ÖNCE YAPIN’’

Yangından şans eseri herhangi bir yara almadan kurtulan Coşkun Kögyük, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e seslendi. Yalnız yaşadığını ve evde yemek yapmakta zorlandığını belirten Kögyük, ‘’Sayın Belediye reisim bu yangının sebebi yaşlılıktan dolayı. Patates kızartmak için ocağa koyduğum yağ kazanı alev aldı. Biz yaşlılar için aşevi biran önce hazırlayın, yemeğimizi oradan alalım. Benim gibi daha birçok kimsenin başına böyle haller gelebilir. Lütfen aşevini biran önce yapın.’’ dedi.

Yangınla ilgili soruşturma işlemleri başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2020, 17:46

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
öztürk
öztürk - 2 hafta Önce

Belediyenin işi gücükalmadı sizin gibi haytaları besleyecek vatandaştan emlak vergisi deyip su parası deyip para toplayacak sizin gibilere yedirecek

SIRADAKİ HABER

banner3