Vatandaşın yol tepkisi: Verilen oylar boşa mı gitti?

Karaağaç Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar mahalledeki yolların bozuk olduğundan şikayet ederek “Verilen oylar boşa mı gitti? Sözünüz nerede?” diyerek belediyeyi eleştirdi.

Vatandaşın yol tepkisi: Verilen oylar boşa mı gitti?

Kapaklı Gazetesi - Karaağaç Mahallesi Küme Evler sokağındaki yolların bir süredir bozuk durumda olduğunu belirten vatandaşlar Kapaklı Belediyesine çağrıda bulundu. Yollardaki çukur ve çatlakların hem yayalar hem de araçlar için sorun olduğunu belirten mahalle sakinleri, belediye yetkililerini göreve çağırdı.

Karaağaç Mahallesi'nde oturan Umur Orak isimli bir vatandaş, yolların fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşarak yetkililere seslendi. Karaağaç’ta ikamet eden AK Partili meclis üyelerini ve Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’i paylaşımına etiketleyen Orak, “Abi bu yollar ne zaman yapılacak? Verilen oylar boşa mı gitti? Sözünüz nerede? 1 sene oldu hala devam aynı düzen. Millet uzaya çıkıyor siz bir yol yaptıramıyorsunuz. Yazıklar olsun yeter bıktık be kardeşim. Yolun delik olan kısmına dikkat çünkü herhalde petrol ve doğal gaz buldular.” notunu düştü.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2021, 22:55

Kapaklı Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
şaHincİ nNibbas
şaHincİ nNibbas - 9 ay Önce

aynen kardesim bahcelievlere asfalt atmadılar ayıp yazık yahu düz yol yaptınız alışamadık cidden alışamadık illa ayağımız bir çukura giricek dedik iyi hoş yaptınızda anca popüler yerlere attınız arka mahallelerdekini tınlamadınız yazıklar olsun vAllahi bidaha oy moy yok size.......

SIRADAKİ HABER

banner65