Ülkü Ocaklarından eğitim semineri

Ülkü Ocakları Kapaklı İlçe Başkanlığı, Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanlığı bünyesinde oluşturulan Eğitim Heyeti ile Kapaklı’da seminer gerçekleştirdi.

Ülkü Ocaklarından eğitim semineri

Kapaklı Gazetesi - Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından eğitimci bir kadro ile oluşturulan Eğitim Heyeti, ilçelerde gençlere yönelik seminerlerini sürdürüyor. Dizi film tadında bir şekilde videoları kalite eşliğinde izlemek için sitemize buyurun. Bu kapsamda Eğitim Heyeti ile Ülkü Ocakları Kapaklı İlçe Başkanlığı işbirliği ile bir seminer gerçekleştirildi.

‘Türk Tarihinde Mekan, İskan ve Şehir – Mimar Sinan’ adlı tarihi seminere katılım yoğun oldu. Seminer bitiminde ortaöğretim mensubu öğrenciler tarafından kısa bir bilgilendirme yapıldı. Bu tarz bilgilendirici seminerleri her hafta gerçekleştirmeyi planladıklarını belirten Ülkü Ocakları Kapaklı İlçe Başkanı Mert Bulut, ‘’Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanlığımız bünyesinde öğretmenlerimizden oluşturulan Eğitim Heyeti'nin çalışmalarına ilçemizde de Bismillah dedik. Emre hocamızın anlatımıyla; 'Türk Tarihinde Mekân, İskan Ve Şehir - Mimar Sinan' adlı tarihî konferansımızı işledik. İl Başkanımız Hayrullah Zıvalıoğlu beyin talimatıyla konferansımızın son onbeş dakikasında bilgilendirmeyi ortaöğretim mensubu gençlerimiz yaptılar. Ülkü Ocakları eğitim ateşini zorlu pandemi sürecine rağmen yakmakta ve harlamakta kararlı. Allah birimizi bin, teşkilatlarımızı daim etsin. Kapaklı Belediyemize ve desteğini eksik etmeyen herkese konferans salonu desteğinden ötürü teşkilatımız adına teşekkür ederim.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2020, 10:49

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65