Türk vatandaşlığından çıkmak için kaymakamlığa başvurdu

Kapaklı’da bir şahıs, Türk Vatandaşlığından çıkmak için kaymakamlığa başvurdu.

Türk vatandaşlığından çıkmak için kaymakamlığa başvurdu

Kapaklı Gazetesi - İddiaya göre, T.E. isimli bir kişi vatandaşlıktan çıkmak için Kapaklı Kaymakamlığı'na başvurdu. İlginç başvurusu görevliler tarafından reddedilen şahıs, ortalığı birbirine kattı.

Olay, 29 Eylül Salı günü Kapaklı Kaymakamlığında gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, kaymakamlık makamına çıkan T.E., Kapaklı Kaymakamı Bülent Hamitoğlu ile görüşmek istedi. Görüşme konusunu soran görevliler ise, aldıkları cevap karşısında şaşkına döndü. T.E., Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından çıkmak istediğini belirterek vatanımıza ve milletimize aşağılayıcı kelimeler etti.

Öte yandan ruh sağlığından şüphe edilen şahsa, emniyet ekipleri müdahale etti. Şikayet üzerine T.E. adlı şahıs hakkında tahkikat başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 16:39

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Lotus
Lotus - 1 yıl Önce

Bende çıkıp Suriye vatandaşlığına geçmek istiyorum 40 seneden beri vatandaşımıza devletin vatandaşa ne yapmış asgari ücret kararını 4 kere toplanıp 3 kuruş zam yaparlar daha 2. ayda enflasyon zammı alıp götürür.
Kendilerine zam yapılacağı zaman hiç toplantı yapılmaz asgari ücret in 2 katı zam yaparlar.vergi vergi vergi bıktık artık vergilerden de zamlardan da

M.Aktürk
M.Aktürk - 1 yıl Önce

En Azından Hukuksuz Bir Ülkenin vatandaşlığından çıkarak Haksızlığa Uğramıyacağını Düşünmüştür Herhalde.

Ömer balta
Ömer balta - 1 yıl Önce

Yüzünü neden kapatıyorsunuz açın da görelim ülkeyi de terlerse bari

SIRADAKİ HABER

banner65