‘’Tekirdağ’ı en önemli turizm şehirleri arasına taşıyacağız’’

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Trakya Ödül Töreninde “Türkiye’nin En Fazla Mavi Bayraklı Şehri” ödülüne layık görüldü. Konuyla ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ‘’Tekirdağ’ın Türkiye’nin turizmde en önemli şehirleri arasına taşıyacağız’’ dedi.

‘’Tekirdağ’ı en önemli turizm şehirleri arasına taşıyacağız’’

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Trakya Ödül Töreninde “Türkiye’nin En Fazla Mavi Bayraklı Şehri” ödülüne layık görüldü. Konuyla ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ‘’Tekirdağ’ın Türkiye’nin turizmde en önemli şehirleri arasına taşıyacağız’’ dedi.

Lüleburgaz ilçesinde düzenlenen törende ödülü teslim alan Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkan Vekili Serap Uluç, burada yaptığı konuşmada Büyükşehir Belediyesinin çevreye son derece duyarlı bir belediye olduğunu belirterek, “Biz tüm çalışmalarımızı vatandaşlarımıza daha yaşanılabilir bir şehir sunmak amacıyla gerçekleştiriyoruz. Sahillerimize kazandırdığımız 8 Mavi Bayrak da bu çalışmalarımızın bir sonucudur. Trakya Ödül Töreni yetkililerine bize layık gördükleri ödül için teşekkür ediyorum,” dedi.

‘’ZORU KOLAY HALE GETİRECEĞİZ’’

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise; “Mavi Bayrak’ı kazanmak çok zor, kaybetmek çok kolaydır. Biz, bu kolayı zor hale getirecek ve Tekirdağ’ın Türkiye’nin turizmde en önemli şehirleri arasına taşıyacağız. Tüm amacımız vatandaşlarımıza daha temiz ve yaşanılabilir bir şehir sunmak.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 17:32

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3