TBB, il genelinde yol yapım çalışmalarına devam ediyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde başlatılan yol yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

TBB, il genelinde yol yapım çalışmalarına devam ediyor

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen yol yapım çalışmaları kapsamında Şarköy, Saray ve Kapaklı ilçelerinde Sathi kaplama ve SSB beton yol yapım çalışmaları tamamlandı.

Şarköy ilçesinin Palamut, Esendik Mahalleleri ve Sağlamtaş yol ayrımı arası bağlantı yolunda başlatılan toplam 37 bin 800 metrekare uzunluğundaki Sathi Kaplama Yol Yapım çalışmaları tamamlandı. Ayrıca Saray ilçesinin Safaalan Mahallesi ile Kapaklı İlçesinin Pınarca Mahallesi arası bağlantı yolunda başlatılan 1. Etap SSB Beton yol yapım çalışmalarının da sonuna gelinerek vatandaşların hizmetine açıldı. Bağlantı yolu 21 bin metrekarelik uzunluğa sahip.

“TEKİRDAĞ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORUZ”

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesinin kurulduğu günden bu yana yol yapım çalışmalarına büyük önem verdiğini belirterek, “Fen İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde sürdürülen yol yapım çalışmaları ile il genelinde büyük mesafe kat ettik. Daha güzel bir Tekirdağ için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Yapımı tamamlanan yollarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 14:37

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çiftçi
Çiftçi - 2 ay Önce

Orada bir mahalle var uzakta adı Yanıkağıl

SIRADAKİ HABER

banner3