Su kesintileri ve Koronavirüsü görüştüler

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve TESKİ Genel Müdürü İbrahim İçöz ile görüntülü görüşme gerçekleştirdi.

Su kesintileri ve Koronavirüsü görüştüler

Kapaklı Gazetesi - Pandemi haline gelen Koronavirüs (COVID-19) salgını, resmi görüşmeleri de etkiledi. Yatırımları değerlendirmek için Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’tan bir süre önce randevu alan Başkan Çetin, salgına karşı alınan tedbirler kapsamında toplantıyı 'Skype' adlı görüntülü görüşme uygulaması üzerinden gerçekleştirdi. Başkanların internet üzerinden gerçekleşen toplantısına TESKİ Genel Müdürü İbrahim İçöz de kameralı bağlantı ile katıldı.

‘’GÖRÜNTÜLÜ BAĞLANTI İLE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK’’

Görüşme ile ilgili açıklama yapan Başkan Çetin, ‘’ Covid-19 salgınına karşı aldığımız önlemler doğrultusunda Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak ve TESKİ Genel Müdürü Sayın İbrahim İçöz ile görüntülü bağlantı kurduk. İlçemiz genelinde yaşanan su kesintileri, Pınar Bulvarı'nda devam eden çalışmalar ve salgına karşı alınan tedbirler ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Siz değerli vatandaşlarımızın geleceği için çalışmalarımıza devam edeceğiz.’’ İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 17:31

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan oksuz
Hakan oksuz - 1 yıl Önce

Su faturasi geldi bu gun 185 tl .42 su kullanmisim gerisi atik kesinti kesinti bu ne ya

SIRADAKİ HABER

banner65