Samsunlu STK başkanlarından ortak açıklama

Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sekmen’in görevden alındığına dair çıkan haberlerin ardından, Kapaklı’da faaliyet gösteren Samsunlu Sivil Toplum Kuruluşu başkanları acil toplantı gerçekleştirdi.

Samsunlu STK başkanlarından ortak açıklama

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sekmen’in görevden alınmasıyla ilgili açıklama yapan Samsunlu STK’ların başkanları yaptıkları ortak açıklamada, “Sürecin takipçisiyiz, önümüzdeki günlerde detaylı açıklamalarda bulunacağız.” ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili Kapaklı Samsunlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Aktürk, Kapaklı Samsun Alaçamlılar Dernek Başkanı Mustafa Taşkıran ve Kapaklı Samsun Vezirköprülüler Dernek Başkanı Enez Yıldız bir toplantı yaptı.

MESTAN ÖZCAN VE MUSTAFA ŞENTOP’UN SEKMEN’DEN RAHATSIZ OLDUĞUNU SÖYLEDİ”

Gelişmeleri takip edeceklerini belirten Kapaklı Samsunlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Aktürk, “Akşamüstü Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sekmen’in görevden alındığını duyduk. Bunun üzerinde 22.30’da Belediye Başkanımız Mustafa Çetin ile bir görüşme yaptık. Kendisi görevden resmi olarak alınmadığını söyledi ama AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ve TBMM Meclis Başkanı ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop’un Adem Sekmen ve Veysel Güven’den rahatsız olduğunu söyledi. Ne olacağını sorduğumuzda, ileriki zamanlarda kimin geleceğine karar vereceklerini söyledi. Seçilen 19 meclis üyesinin değerli olduğunu söyledi. Adem Sekmen ve Veysel Güven’in ilerideki günlerde istifalarının alınacağı söylendi. Kapaklı’da yaşayan 20 bin Samsunlu’nun 18 bin 500’ü mevcut belediye başkanımız Mustafa Çetin’e oy kullanmıştır. Biz Samsunlular olarak Mustafa Çetin’i destekledik. Biz Ruhi Özden, İbrahim Aktürk ve Adem Sekmen orada olduğu için Çetin’i destekledik. Buna göre gelişmeleri takip edeceğiz ve ilerideki günlerde detaylı açıklama yapacağız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 12:31

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Anadolu Insanı
Anadolu Insanı - 4 ay Önce

Sizde isteyin herkes gibi bakin etrafiniza bakın dürüst herkesin kardeşi herkesin arkadaşı dostu insan gibi insan Muhtar SEÇKİN DİLSİZ kardeşinizi görün artık başkanlık yakışmaz mi ne dersiniz.

Ha
Ha - 4 ay Önce

Kendi adınıza konuşun biz havzali olarak ak Parti'ye oy verdik o kadar yine vereceğiz siz vermeseniz ne olur verseniz ne olur

Köprülü
Köprülü - 4 ay Önce

Onsekizbin beşyüz kişi Oy verirken yanlarındaşmış gibi konuşuyor arkadaş .

HASAN
HASAN - 4 ay Önce

VARDIR Bİ YAMUKLARI GÖREVDEN ALMIŞLAR EMİT YUKARIDAN KİMİN KAYIGINA BİNİYOSA ONUN KÜREGİNİ ÇEKİYORLAR KİMSE O KOLDUKLARA KAZILK ÇAKMICAK İYİ OLMUŞ

Halit Deniz
Halit Deniz - 4 ay Önce

Mustafa Çetin Verdiği sözleri tutmuyor bu yüzden kimden destek alırsa alsın üzerinde mutlaka bu sözler sebebiyle bir daha kazanmasına Allah müsade etmeyecek. Halkın dediği degil Hakkın dediği olur.

Reşat akkaya
Reşat akkaya - 4 ay Önce

Seçimden önce neden rahatsız deyildiniz sayın şen top kazandıktan sonramı rahatsız oldunuz kulaktan duyma şeylerden mı rahatsız oldunuz siz kendi gözlerinizle gordunuzmu ki rahatsız oldunuz bizde sizden rahatsızım ne yapım cumhur baskaninami soyliyelim sizi görevden alsın bumu hizmet bumu siyaset birilerin lafı ile 20.000 bin oy almış bir baskanimi kusturmek siyaset hizmet

CAN
CAN - 4 ay Önce

hepiniz cıkarcısınız eher cıkarınız yoksa orada yoksunuz kim sorsa dernek menfaatciler topluluğu

SIRADAKİ HABER

banner65