Ramazan pidesi bu yıl 75 kuruş zamlandı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası meclisi tarafından alınan karara göre, Ramazan pidesi bu yıl 3 TL 75 kuruştan satışa sunulacak.

Ramazan pidesi bu yıl 75 kuruş zamlandı

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Hacı Mehmet Erdoğan başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda bu yıl 350 gram pide fiyatlarının 3 TL 75 kuruş olması oy birliği ile onaylandı.

DİJİTAL PLATFORMDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Dijital platformda gerçekleştiren Çerkezköy TSO Meclis toplantısında, Şubat 2021 gelir gider bütçe izleme raporu ve mizanın ibrası görüşüldü. İlgili gündem maddeleri Meclis üyeleri tarafından oylanarak, kabul edildi. TOBB’ un 11.02.2021 tarih 1400 sayılı yazısı ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarından oluşan ve Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığınca (TÜİK) yürütülen NACE Çalışma Grubunca, Mesleklerin Gruplandırılması Rehberinde yer alan bazı kodlarda değişiklik yapıldığı bildirildi. Bununla birlikte faaliyet kodu güncellemesi konusunda Meclis konuyu değerlendirmiş olup rehbere yeni eklenen dört adet nace kodunun meslek gruplarına tanımlanmasına oybirliği ile karar verildi.

350 GRAM SADE PİDE 3 TL 75 KURUŞ

Umat Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş. sermaye artış payının ihtiyatlardan ödenmesi konulu maddeler Meclis tarafından değerlendirilip kabul edilirken aynı zamanda pide azami fiyat talebi de gündem maddesi olarak ele alındı. Değerlendirme sonucu 350 gr. sade pide fiyatı 3.75 olarak belirlendi. Meclis toplantısında son gündem maddesi ise; Çerkezköy TSO 2020 Faaliyet Raporu’nun sunulması oldu. Meclis tarafından değerlendirilmeye alınan tüm gündem maddeleri onaylanarak kabul edildi.

2020 FAALİYET RAPORU MECLİSE SUNULDU

Çerkezköy TSO Meclis toplantısında Eğitim ve Kalite Sistem Yöneticisi Asude Çelen tarafından, 2020 yılı faaliyet raporu meclise sunuldu. 2020 yılı Faaliyet Raporu’nun başlıca konularından biri; Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’nın ilk kez online olarak gerçekleştirilmesi ve tüm Oda/Borsalar genelinde tek online fuar olmasıydı. Öte yandan Çerkezköy TSO’nun üyelerine ve birinci derecede yakınlarına indirimli olarak faydalanmaları adına önemli firmalarla yapmış oldukları “üye indirim protokolleri” de meclise sunuldu.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2021, 21:17

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65