Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Pınarça da TETUS sistemine geçildi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin başlattığı Tekirdağ Toplu Ulaşım Sistemi (TETUS) kapsamında Pınarca Mahallesi'nde Araç Değişimi ve Yenileme Töreni gerçekleşti.

Pınarça da TETUS sistemine geçildi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin başlattığı Tekirdağ Toplu Ulaşım Sistemi (TETUS) kapsamında Pınarca Mahallesi'nde Araç Değişimi ve Yenileme Töreni gerçekleşti.

10 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 09:00’da Pınarça’da düzenlenen törene Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Ünsal, Başkan Danışmanı Şeref Çetin, Ulaşım Dairesi Başkanı Erdin Eral ve çok sayıda vatandaş katıldı.

‘’EMİN ADIMLARLA HAREKET ETTİK’’

Konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Başkan Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi olarak ulaşımda büyük yol kat ettiklerini belirterek "Biz ulaşım konusunda ilimizdeki tüm paydaşları da içine katarak emin adımlarla hareket ettik. Bu dönüşüme katılan 71 no'lu kooperatifin tüm yöneticilerini tebrik ediyorum." dedi.

5 İLÇEDE HİZMET VERİYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı bünyesinde Tekirdağ Toplu Ulaşım Sistemi (TETUS) ismiyle yürütülen çalışmalar kapsamında bugüne kadar Hayrabolu, Velimeşe-Çorlu, Saray-Çorlu ve Kapaklı ilçelerinde toplu ulaşım araçları hizmet vermeye başladı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 10:09

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
köylü
köylü - 3 yıl Önce

unutulan mahalle YANIKAĞIL

SIRADAKİ HABER

banner3