Muhtar Seçkin Dilsiz’in ‘abart egzoz’ ve ‘son ses müzik’ isyanı

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Seçkin Dilsiz, gece yarısı sokaktan son ses müzikle geçen abart egzozlu araç şoförlerine tepki gösterdi.

Muhtar Seçkin Dilsiz’in ‘abart egzoz’ ve ‘son ses müzik’ isyanı

Kapaklı Gazetesi - Sosyal medyada bir paylaşım yapan Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Seçkin Dilsiz, yüksek sesle müzik dinleyen ve abart egzoz kullanan araç şoförlerine isyan etti.

Mahallelinin konudan şikayetçi olduğunu belirten Muhtar Seçkin Dilsiz, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Gece yarısı mahalle aralarında araba egzozları, son ses müzik sesleri, abartılı kornaları hiç yakıştıramıyorum. Hasta insanlar var, yeni doğmuş çocuklar var, vardiyalı işine giden emekçilerimiz var. Biraz kendimize çeki düzen verelim. Aman kavga çıkmasın aman bir şey olmasın diye insanlar sesini çıkarmıyor. Bunu suistimal edip insanları rahatsız etmeye hakkınız yok. Yazıktır, günahtır. İnsanda yok ise edeb, neylesin medrese mektep. Okusa alim olsa yine merkep, yine merkep..”

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2021, 13:45

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Çoban
Murat Çoban - 1 ay Önce

Muhtarımız çok doğru söylüyor bazen gece yarısı bizim ordan yani Erbay caddesinden adam müziği son ses açmış bangır bangır bağırta bağırta geçiyor bazen ben bile rahatsız oluyorum o ne öyle müziği son ses açmak neyin nesi müzik dinle kimse sana müzik dinleme demez ama kendine kadar aç kendin kadar dinle öyle bağırta bağırta son ses açmakda neymiş ben bile şikayetciyim onlardan bence son verilsin artık

Devran
Devran - 1 ay Önce

Trafik memurları üzerine düşeni yapacak bu konuda gerçekten aşırı rahatsızlık duyuyoruz insanlar yeterince dolu öfkeli bisey desen hemen adam kavgaya meyilleniyor onun icin burda trafik polisi trafik zabıta üzerine düşenin fazlasını yapmalı.

Mustafa öZTÜRK
Mustafa öZTÜRK - 1 ay Önce

Bu konuda muhtarına katılıyorum bunun gereğinin yapılmasını istiyorum

Huseyin durgun
Huseyin durgun - 1 ay Önce

Bir mahalle sakini olarak çok rahatsız ediliyoruz cunki bu ilce calisanlarin olduğu ve geçe gündüz 3 vardı ya adam tam uyuyor bir başlıyor abartı eksoz don ses muzik

SIRADAKİ HABER

banner65