MHP’den 14 Şubat’ta anlamlı ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Çağlar Bütün ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Şehitlerimizi kabirleri başında ziyaret etti.

MHP’den 14 Şubat’ta anlamlı ziyaret

Kapaklı Gazetesi - MHP Kapaklı İlçe Yönetimi, 14 Şubat’ı şehitlerimizi kabirleri başında ziyaret ederek kutladı. Anlamlı ziyaret sırasında duygusal anlar yaşandı.

MHP Kapaklı İlçe Başkanı Çağlar Bütün ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, 14 Şubat’ta vatanı uğruna canlarını veren Şehitlerimizi ziyaret etti. Çerkezköy ve Karaağaç Şehitliklerine ziyarette bulunan MHP Kapaklı İlçe Başkanı Çağlar Bütün, "Vatanı uğruna canlarını feda eden şehitler için ne yapılsa az" diyerek tüm şehitlere rahmet diledi.

‘’BİZİM İÇİN BEDEL ÖDEDİLER’’

Bu vatanı hainlere bırakmayacaklarını ifade eden Çağlar Bütün, "Bugün Şehitliklere tüm milletimizi davet ediyoruz, eşini, evladını alan herkesi Şehitlikte görmek istiyoruz. Şehitlerimizin yanında olmak herkesin borcudur. Bu insanlar bizim için bedel ödediler. Şehitlerimiz bugün Sevgililer Günü’nde eşinin yanında değil toprakta ise bu vatan içindir, bayrağımız inmesin diye, devletimiz bir olsun diye toprakta, bu vatanın tapusu şehit ve gazilerindir. Biz bu vatanı hainlere bırakmayacağız" diyerek şehitlerimizi dualarla andılar.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 18:03

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3