Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Lostra salonu açıldı

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, kent merkezinde Kapaklı Belediyesi tarafından Ayakkabı Boyacıları için yapımı tamamlanan lostra salonunu ziyaret etti.

Lostra salonu açıldı

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, kent merkezinde Kapaklı Belediyesi tarafından Ayakkabı Boyacıları için yapımı tamamlanan lostra salonunu ziyaret etti.

Kapaklı Merkez’de bir süredir yapımı devam eden lostra salonu hizmete açıldı. Ayakkabı boyacılarının olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmesi adına yapılan lostra salonunda ilk boyayı Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı yaptı. 

‘’TARİHSEL MİRASLARIMIZ’’

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, lostra salonu ziyaretinde yaptığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı; '' Lostra salonlarının Osmanlı'dan günümüze tarihsel miraslarımızdır. Bu mirası Kapaklı'da yaşatmak ve ayakkabı boyacılarımıza daha sağlıklı hizmet yapacakları bir olanak sunmak için belediyemiz tarafından kentimizin merkezine bir Lostra Salonu yaptık. İlçemizde ayakkabı boyacılığı yapan vatandaşlarımızın bizden böyle bir talebi oldu. Bizde Kapaklı Belediyesi olarak bu talebi hızlıca yerine getirerek, ayakkabı boyacılarımız için modern görünümlü lostra salonu hazırladık. Yapımı tamamlanan lostra salonumuza ayakkabı boyacılarımız yerleşti ve artık kendileri için daha sağlıklı bir ortamda hizmet vermeye başladılar ve Kapaklı'mızda modern görünümlü bir lostra salonuna kavuşmuş oldu. Hayırlı olmasını diliyorum. Sosyal belediyecilik anlayışıyla her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Biz büyük bir Aileyiz ”

BAŞKAN MANDALI'YA TEŞEKKÜR ETTİLER

Kendileri için Lostra Salonu yapılmasından duydukları memnuniyeti dile getiren ayakkabı boyacıları, "Belediyemize ve Belediye Başkanımız İrfan Mandalı’ya bize böyle bir mekanı uygun gördüğü için teşekkür ediyoruz. Arkadaşlarımızla bir arada işimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz. Bizler bu salona kısa sürede alıştık. Umarız ki vatandaşlarımızda alışır ve ekmeğimizi kazanmaya devam ederiz"  sözlerini kaydetti.

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3