Koçak Farma Kapaklı’ya 21 derslikli okul yapacak

Koçak Farma Firması tarafından Kapaklı’da yapılacak olan 21 derslikli okul projesi için protokol imzalandı.

Koçak Farma Kapaklı’ya 21 derslikli okul yapacak

Kapaklı Gazetesi - Koçak Farma Yönetim Kurulu Başkanı Ender Koçak tarafından Kapaklı’ya kazandırılacak olan 21 derslikli ortaokulun protokolü Tekirdağ Valiliği'nde imzalandı.

Protokol imza törenine Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Kapaklı Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz ve Koçak Farma Yönetim Kurulu Başkanı Ender Koçak katıldı.

"İLÇEMİZE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM"

Konuyla ilgili açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, "Nüfusu hızla artan ilçemizde buna bağlı olarak gün geçtikçe derslik ihtiyacımız da artıyor. Bu bağlamda ilçemize okul kazandırmak amacıyla hayırseverlerimizle yaptığımız görüşmeler neticesinde Koçak Farma Yönetim Kurulu Başkanı Ender Koçak tarafından ilçemize 21 derslikli ortaokul kazandırılacak. Nazmiye-Seyfettin Koçak Ortaokulumuzun protokolünü Tekirdağ Valimiz Sayın Aziz Yıldırım'ın da katılımıyla valilik makamında imzaladık. Okulumuzun ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Koçak Farma Yönetim Kurulu Başkanı Ender Koçak'a ilçemize kazandıracağı okul için teşekkür ediyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2020, 11:54

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65