KENTAŞ ihtiyaç sahiplerine ekmek dağıttı

KENTAŞ, ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz ekmek dağıttı.

KENTAŞ ihtiyaç sahiplerine ekmek dağıttı

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Belediyesi’nin iştirak şirketi KENTAŞ, fırınlardan gönüllük esasıyla toplanan 1000'den fazla ekmeği, ihtiyaç sahiplerine ve evden çıkamayacak durumda olan vatandaşlara ulaştırdı.

Dağıtım işlemine KENTAŞ Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Osman Orhan, Hakan Değirmenci ve Belediye Meclis Üyesi Halil Yıldırım katıldı. Birlik ve beraberlik için böyle bir etkinlik gerçekleştirdikleri belirten KENTAŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Osman Orhan "Ülkemizin zor bir süreçten geçtiği şu günler sona erene kadar, Cumhurbaşkanımızın ve Sağlık Bakanımızın talimatları ışığında, vatandaşlarımız 'Evde Kalsın' diye bu yardım çalışmamız devam edecektir." dedi.

‘’YETER Kİ VATANDAŞLARIMIZ EVİNDE KALSIN’’

Bu tür kampanyalarla vatandaşların yanlarında olacaklarını dile getiren KENTAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Değirmenci ise; "Kent A.Ş. olarak, şu zorlu süreçte vatandaşlarımızın sonuna kadar yanında olacağız. Biz bize yeteceğiz Elhamdülillah, yeter ki vatandaşlarımız evinde kalsın ve hayatta kalsın. Bu zor günlerde mutlaka geçecek, o zamana kadar tedbirlere harfiyen uyalım. Biz Kapaklı Belediyesi Kent A.Ş. olarak, hizmeti vatandaşın ayağına getirmeye devam edeceğiz." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2020, 17:05

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bülent Akkoç
Bülent Akkoç - 2 yıl Önce

Başarılarınızın devamını dilerim sn. Orhan. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Zafer Ertene
Zafer Ertene - 1 yıl Önce

Abi gecen kentasa gittim adresimi aldilar ismimi aldilar ekmek vereceklerdi hani hic kimse gelmedi abi ztn calismiyorum

SIRADAKİ HABER

banner65