Kapaklılı kadınlar eğlenirken spor yapıyor

Kapaklılı kadınlar eğlenirken spor yapıyor

Kapaklı Belediyesi tarafından açılan birbirinden renkli spor aktivitelerine ilgi her geçen gün artıyor. Bu kapsamda devam eden fitness, yoga, zumba, aerobik, dans ve pilates kurslarına kadınlar yoğun ilgi gösteriyor.

Kapaklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği kurslara geniş katılım sağlanırken, eğlenceli geçen etkinliklerde kadınlar, boş vakitlerini eğlenerek ve spor yaparak değerlendiriyor.

‘’BÜYÜK İLGİ GÖRMESİ BİZİ MUTLU EDİYOR’’

Kapaklı'da her projenin önemli birer ihtiyaca yanıt verdiğini belirterek, spor alanında yapılması gereken her şeyi imkanlar dahilinde hayata geçirdiklerini belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, "Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen ev hanımları başta olmak üzere tüm kadınlarımıza yönelik açtığımız spor kurslarının büyük ilgi görmesi bizi mutlu ediyor. İlçemizde birçok kurs veriyoruz.Kadınlarımız spor yaparken aynı zamanda eğleniyor. Bu onlar için önemli bir sosyal aktivite de oluyor. 1. etap tamamlandıktan sonra kurslarımızı tekrar yeniden başlatacağız. Kurslarımıza katılamayan Tüm kadınlarımızı da kurslarımıza dahil edeceğiz. Tüm kadınlarımızı spor yapmaya davet ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 13:51

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yyyy
Yyyy - 3 yıl Önce

Ucretlimi ücretli ise ne kadar ve nerede veriliyor bu kurs.

SIRADAKİ HABER

banner3