Kapaklı’da devriye ekipler halka güven veriyor

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen yaya devriye ekipleri, Kapaklı’da huzuru ve güveni sağlama adına çalışmalarını sürdürüyor.

Kapaklı’da devriye ekipler halka güven veriyor

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğünce görevlendirilen devriye ekipler, Kapaklı’nın 4 farklı noktasında muhtelif saatlerde devriye atarak ilçede huzur ve güveni tahsis edecek.

Çalışmalar kapsamında Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğünce ilçemize 100 adet yeni personel tahsis edildi. Halkın can ve mal güvenliğini sağlamak için yoğun mesai harcayan ekipler, özellikle vatandaşların yoğun olarak kullandığı cadde ve sokaklarda nöbetleşe devriye atıyor.

Ayrıca pandemi döneminde kurallara uyulması için de faaliyet gösteren ekipler, koronavirüs tedbirlerine uymayan vatandaşlara uyarılarda bulunuyor ve sosyal mesafe kuralını hatırlatıyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2021, 19:51

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Füsun Sarguç
Füsun Sarguç - 2 ay Önce

İşiniz cok zor benim sahşi ricam ismetpasa parkinin ordan gecen arabalar yürüyen disko gibi . Gece yerimizden siçriyoruz lutfen bunlara ceza kesin. Birde ben tekerlekli sandalye kullanıyorum rampalara yaya gecitlerine kaldirinlara park eden yol vermeyenlere lutfen ceza kesin artık can korkumdan dışarı çikamiyorum . Calismalarinizda başarilar ve muvaffakiyet dilerim benimde oglum polis Muş ta .

SIRADAKİ HABER

banner65