Kapaklı Jandarma’dan alkışlanacak hareket

Kapaklı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, köpek saldırısından kurtardıkları genç çobanın elini yüzünü yıkayarak sakinleştirdi.

Kapaklı Jandarma’dan alkışlanacak hareket

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı İlçe Jandarma Komutanlığı, ilçemizde güvenlik ve asayişi sağlamanın yanı sıra vatandaşların her sıkıntısında yanında olduklarını kanıtladı.

Arazide çobanlık yapan genç çocuğu fark eden jandarma ekipleri, köpeklerin çocuğa ve sürüsüne saldırdığını farketti. Genç çobanı köpek saldırısından koruyan jandarma ağabeyleri, ardından sakinleştirmek için çocuğun elini yüzünü yıkayarak ailesine teslim etti.

‘’İYİ Kİ VARSINIZ’’

Jandarmanın bu hareketi Kapaklı Kaymakamlığı tarafından şu notla paylaşıldı; ‘’ Jandarmamız her yerde. Köpeklerden korkup Kapaklı İlçe Jandarma Ekiplerine ulaşan minik kardeşimize koşan Jandarma ekiplerimiz kardeşimizi sakinleştirip yardımcı oldular. İYİ Kİ VARSINIZ’’

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2020, 18:43

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Arslan ÇAĞLAR
Arslan ÇAĞLAR - 1 yıl Önce

Başı boş köpekler çok bunlara belediye barınak yapıp toblanmasını taleb ediyyorum bahçeli evler mah den yürüyerk merkese giderlen polıs karakolunun karşısında anıden 6,/7 köpek gurub halınde bırden karşıma cıktı dondum kaldım ALLAH tan ssldırmadılar yapacak hic bir şey yoktu saldırabilirlerdi önlem alınmalı

SIRADAKİ HABER

banner65