Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Kapaklı Devlet Hastanesinin inşaat ruhsatı imzalandı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin şantiye alanı hazırlanan yeni Kapaklı Devlet Hastanesinin inşaat ruhsatını imzalayarak Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler’e teslim etti.

Kapaklı Devlet Hastanesinin inşaat ruhsatı imzalandı

Kapaklı Gazetesi - Ağustos ayında TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ve protokol üyelerinin katılımıyla Tekirdağ Valiliği’nde hastane yeri devir teslim protokolü gerçekleştirilen Yeni Kapaklı Devlet Hastanesi’nin inşaat ruhsatı imzalandı.

“KAPAKLIMIZA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen imza programında bir konuşma yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Hastanemizin ruhsatının imzalanmasını gerçekleştiriyoruz. 70 dönümlük bir arazi üzerinde kapalı alanı 20 bin metrekare olacak hastanemizin Kapaklımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bu konuda ÇOSB Bölge Müdürlüğü nezdinde Başkanımız Eyüp Sözdinler’in çok fazla emekleri var. Gerçekten önemli bir ihtiyacı Kapaklımıza kazandırdıkları için halkımız, bölgemiz ve ülkem adına kendilerine teşekkür ediyorum. Güzel bir esere imza atıyorlar. Hayırlısı olsun.” dedi.

“ŞANTİYE ALANIMIZI HAZIRLADIK”

ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ise yaptığı konuşmada, “Başkanımız Mustafa Çetin’in katkıları, defalarca Ankara’ya gidip gelmeleriyle hastane konusunu sonunda çözüme kavuşturduk. Şantiye alanımızı hazırladık. İnşaat ruhsatımızı da başkanımızın elinden alıyoruz. Kapaklı halkımıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2020, 18:04

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yeni kapaklı lı
Yeni kapaklı lı - 3 hafta Önce

Kim insanlık adına bir faydalı iş yapıyorsa ALLAH RAZI OLSUN DİYORUM KAPAKLIMIZA HAYIRLI OLSUN

SIRADAKİ HABER

banner3