İrfan Mandalı'nın hayatı kitap oldu

2004 – 2019 Dönemi Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, otobiyografi türündeki ilk kitabı ‘Bir Ömür Böyle Geçti’ adlı kitabını çıkardı.

İrfan Mandalı'nın hayatı kitap oldu

Kapaklı Gazetesi - Gazetemiz haber merkezini ziyaret eden 2004 – 2019 Dönemi Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, ilk imzalı kitabını Kapaklı Gazetesi İmtiyaz Sahibi Adem Çil’e hediye etti.

2004 – 2019 Dönemi Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’nın 3 senedir hazırlığını sürdürdüğü ‘Bir Ömür Böyle Geçti’ adlı kitabın basımı tamamlandı. Otobiyografi türünde yazılan kitap, Kapaklı’da bir belediye başkanının yazdığı ilk kitap olma özelliğini taşıyor. Kitapta hayat tecrübelerine yer verdiği dile getiren Mandalı, ‘’Başta belediye başkanlığı dönemim olmak üzere hayatımda gördüğüm, yaşadığım her şeye bu kitapta yer verdim. Kitabımda ailemizin 1800’lü yıllara kadar inen tarihini de yansıtmaya çalıştım. Bu kitapta hem siyasetle ilgili hem de aile bireyi olmak ile ilgili birçok tecrübeme yer verdim. Okuyanların da bu tecrübeler ışığında kendilerini geliştireceğime eminim. Tecrübemi halkla paylaştım, okuduklarında ne demek istediğimi daha iyi şekilde anlayacaklar.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 12:31

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kapaklı
Kapaklı - 1 yıl Önce

Acaba bu varlığın nasıl olduğunu da açıkladı mı kitapta çok merak ediyorum çünkü başkan olmadan önce iflas eşiğindeydi şimdi ise para mal mülk içinde yüzüyor kendileri

SIRADAKİ HABER

banner65