Hayır çarşısı dualarla açıldı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin Kapaklı Çamlıca Erkek Öğrenci Yurdu tarafından Mehmet Elfide Erdegül İlköğretim okulunun bahçesinde kurulan " Hayır Çarşısı" kermesinin açılışına katıldı.

Hayır çarşısı dualarla açıldı

Kapaklı Gazetesi  - Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin Kapaklı Çamlıca Erkek Öğrenci Yurdu tarafından Mehmet Elfide Erdegül İlköğretim okulunun bahçesinde kurulan " Hayır Çarşısı" kermesinin açılışına katıldı.

Kermesin açılışına Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sekmen, Siyasi Parti Temsilcileri, STK temsilcileri ile vatandaşlar katıldı. Kermeste konuşma yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kermesin açılışında bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Hayır Çarşısı kermesine destek olan ve katkı sunan tüm vatandaşlara teşekkür eden Çetin, kermesin hayırlı olmasını ifade etti.

Kapaklı'da faaliyet göstermekte olan Çamlıca Erkek Öğrenci Yurdu’nun tertip ettiği Hayır Çarşısı’nda yiyecek, içecek, giyim eşyası ve aksesuar gibi pek çok ürünün satışa sunulduğu kermesin geliri; Çamlıca Öğrenci Yurdu’nun ihtiyaçları için kullanılacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 12:17

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3