Erbay Caddesi’nde yol çalışmaları başladı

Bir dizi ziyarette bulunmak için Kapaklı’ya gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Erbay Caddesi’ndeki üstyapı çalışmalarının başladığını açıkladı.

Erbay Caddesi’nde yol çalışmaları başladı

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kapaklı bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Ardından Erbay Caddesi’nde inceleme yapan Başkan Albayrak, caddedeki yol çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanacağını belirtti.

Çalışmaların ardından caddenin modern bir görünüme kavuşacağını söyleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "(SSB) Beton asfalt çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayıp caddemizi vatandaşlarımızın hizmetine sunmak için özveri ile çalışmaya devam ediyoruz. Caddenin asfalt çalışmaları sonrasında gerçekleştirilecek kaldırım çalışmaları ile birlikte elektrik direkleri ile aydınlatma çalışmalarıda tamamlanacaktır. Sürdürülen ve tamamlanan çalışmaların halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Şehrimiz için çalışıyor, halkımız için hizmet ediyoruz. Tüm hemşehrilerime sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2021, 12:25

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65