Dağlı Avukatlık Bürosu Kapaklı'da açıldı

Avukat Hasibe Dağlı, kendi bürosunu açtı.

Dağlı Avukatlık Bürosu Kapaklı'da açıldı

Kapaklı Gazetesi - Dağlı Avukatlık Bürosu, Kapaklı’da hizmet vermeye başladı. Genç Avukat Hasibe Dağlı tarafından açılan büroya pandemi nedeniyle açılış töreni düzenlenmedi.

Kapaklı’da hizmet veren hukuk büroları arasına bir yenisi daha eklendi. Avukat Hasibe Dağlı, Cumhuriyet Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No:38 K:1’de kendi ofisini açtı. Adalete katkı sağlamak amacıyla yeni bürosunda hizmete başladığını belirten Avukat Dağlı, ‘’2015 yılında yılında Konya Selçuk Üniversitesinden mezun oldum. Mezuniyetten sonra Çerkezköy’de İş Hukuku alanında uzman bir hukuk bürosunda 1 yıl stajımı tamamladım. Ardından ruhsatımı alarak Kapalı’da kendimi geliştirebileceğim bir hukuk bürosunda çalışmaya başladım. Burada kendimi geliştirdikten sonra eşimin ve ailemin destekleriyle kendi ofisimi açmaya karar verdim. Hak ve adaletin yerine gelmesine katkı sağlamak için en iyi adaletin vicdan olduğuna inanarak böyle bir adım attık. Her ne kadar pandemi sürecinden dolayı açılış yapamasak da adalete katkı sağlamak amacıyla çalışmalarımıza başladık.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2020, 14:30

Kapaklı Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Aydin ismetpaşa mah eski muhtari
Ahmet Aydin ismetpaşa mah eski muhtari - 3 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun bol kazanclar dilerim başarılar dilerim adaletin terazisi şaşmasın bütün aldığın davalar senin istediğin şekliyle sonuclansin Amin insAllah bir a4 kağıdına kırk adat bismillahhirrahmanirrehim yaz giriş kapinin ust tarafina katla koy gozukmeyecek şekilde başarılar dilerim

Ahmet elmacı
Ahmet elmacı - 3 ay Önce

Rabbim kolaylık versin halka hizmet hakka hizmet Allahım utandırmasın. Daima dürüst ol. Kızım ziyaretine geliriz. Amin

SIRADAKİ HABER

banner3