ÇOSB'de iş başvuruları dijital ortamda alınıyor

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Özel İstihdam Bürosu, aday başvurularını dijital ortamda almaya devam ediyor.

ÇOSB'de iş başvuruları dijital ortamda alınıyor

Kapaklı Gazetesi - 2010 yılından bu yana Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğü bünyesinde işverenlerle iş arayanları buluşturmaya yönelik olarak hizmet veren ÇOSB Özel İstihdam Bürosu, aday başvurularını dijital ortamda almaya devam ediyor.

ÇOSB Özel İstihdam Bürosuna başvuru yapmak isteyen adaylar için 2019 yılı Eylül ayında dijital platform oluşturulmuş ve adaylar bulundukları herhangi bir yerden https://kariyer.cosb.org.tr adresine girerek kayıt oluşturabilme imkânı sunulmuştu. Aday havuzunda 18 binden fazla özgeçmiş bulunan ÇOSB Özel İstihdam Bürosu, COVID-19 sürecinde dijital platformun daha da önem kazanmasıyla birlikte, 2020 yılının ilk 6 ayında 1000’e yakın başvuru aldı.

İSTİHDAMA DESTEK OLUYORLAR

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Özel İstihdam Bürosuna başvuru yapan adayların özgeçmişleri ÇOSB Katılımcı firmalarının aday talepleri doğrultusunda, Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun şekilde, dijital ortamda yönlendirilmekte, adayların istihdamına destek olunmakta ayrıca firmaların nitelikli adaylara kolayca ulaşmaları sağlanmakta.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020, 20:34

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3