Çocuklara hediye setleri takdim edildi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Kapaklı Belediyesinin düzenlemiş olduğu etkinliğe katılan çocuklara hediyeleri takdim edildi.

Çocuklara hediye setleri takdim edildi

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen “Evde 23 Nisan Neşesi” konulu etkinliğe resim veya video göndererek katılan tüm çocuklara hediyeleri verildi.

Çocukları evlerinde ziyaret eden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin; satranç takımı, boya takımı, boyama kitabı, okuma kitabı ve yapbozdan oluşan hediye setlerini takdim etti. Konuyla ilgili açıklama yapan Çetin, “Yavrularımızın gönderdiği resim ve videolar için onlara ne kadar teşekkür etsek az. Kapaklı Belediyesi olarak geleceğimizin teminatı çocuklarımızın mutluluğu için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

“ONLARA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZ”

Kapaklı Belediyesinin 23 Nisan’da düzenlediği etkinlik hakkında da bilgi veren Mustafa Çetin, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100’üncü yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerimizi dijital ortama taşıdık. Bu kapsamda “Evde 23 Nisan Neşesi” konulu etkinlik düzenledik. İlçemizdeki yavrularımız çizdikleri resimler ve çektikleri videolar ile 23 Nisan coşkusunu ekiplerimize iletti. Bize resim veya video ulaştıran yavrularımızın evlerine giderek satranç takımı, boya takımı, boyama kitabı, okuma kitabı ve yapbozdan oluşan seti çocuklarımıza armağan ettik. Onlara ne kadar teşekkür etsek az.” dedi.

“GELECEĞİMİZİN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Başkan Çetin açıklamasını, “Çocuklarımızı korumak, nitelikli ve farkında bireyler olarak yetişmelerini sağlamak ve elbette her şeyden önce onlara sağlıklı bir yaşam sunmak hepimizin görevidir. Kapaklı Belediyesi olarak bizler üzerimize düşen görevleri her zaman yapmaya hazırız ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yanınızdayız.” diye tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 18:51

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serpil deniz
Serpil deniz - 1 yıl Önce

Biz de katildik baskanim ama hediyelerimiz ulasmadi cocuklarimiz hergun baskanimiz bizi kandirdi deyip duruyor birakin hediyeyi maske alamadik belediyemizden kac kere ihbar hattiniza yazdim ama olmadi be baskanim olmadi ak parti sevdalisi olarak yakistiramadim tum cocuklara hediyeleri gitmis bizim cocuklarimiz cocuk degilmiydi

Emine çakır
Emine çakır - 1 yıl Önce

Bizde videomuzu gonderdık ama bizede ulasan olmadı. Yazık cocuklar beklıyo

Salih dikici
Salih dikici - 1 yıl Önce

Ya onlar hepsi yalan dolan kendi yakinlarinin calisanlarinin cocuklarini daha once ayarladilar dagittilar iste bizde yedik tabi hikaye hepsi kurgu

SIRADAKİ HABER

banner65