Buz: Kapaklı'ya esnaf odası şart

Kapaklı’da emlakçılık yapan esnaflarla buluşan Sanayi Ticaret ve Esnaf Derneği (SATİVES) Başkanı Erol Buz, ‘’İlçenin birçok ihtiyacı var fakat Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Kapaklı’ya gelmesi artık zorunlu bir hal aldı.’’ dedi.

Buz: Kapaklı'ya esnaf odası şart

Kapaklı Gazetesi - SATİVES Dernek Başkanı Erol Buz, Kapaklı’daki emlakçı esnafı ile bir araya geldi.

Esnaf ziyaretlerini sürdüren SATİVES Dernek Başkanı Buz, Kapaklı’da hizmet veren Turhan Emlak & Otomotiv’i ziyaret ederek esnaflarla kahvaltıda bir araya geldi. Kapaklı’da esnaflık yapan Nursen Sert, Melek Emre, Mesut Eren, Mazlum Eren, Sercan Ceylan, Murat Soytürk, Fatih Önkol, Yalçın Hal, Volkan Coşkun ve İlhan Turhan’ın bulunduğu toplantıda esnafların sorunlarını dinleyen Buz, Kapaklı’ya Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın açılması gerektiğine bir kez daha vurgu yaptı.

ESNAFLAR DESTEK VERDİ

Konuyla ilgili Tekirdağ’da birçok temas gerçekleştirdiklerini belirten SATİVES Dernek Başkanı Buz, epey yol katedildiğini belirtti. Bu konuda Buz’a destek verdiklerini açıklayan Turhan Emlak-Otomotiv sahibi İlhan Turhan, “Bölgemiz için birlik ve beraberlik içerisinde hareket etme kararı aldık. Esnaflar olarak ilçemize Esnaf ve Sanatkarlar Odası kazandırmak için girişimlerde bulunan Sanayi Ticaret ve Esnaf Derneği (SATİVES) Başkanı Erol Buz’a olan desteğimizi yineledik. Oda getirmek için çalışacağız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 08:39

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3