Boy: Birlikte Rahmet, Ayrılıkta Azab Vardır

Ülkü Ocakları Kapaklı İlçe Başkanlığı tarafından kahvaltı programı düzenlendi.

Boy: Birlikte Rahmet, Ayrılıkta Azab Vardır

Ülkü Ocakları Kapaklı İlçe Başkanlığı tarafından kahvaltı programı düzenlendi.

Düzenlenen kahvaltıda konuşan ve birlik, beraberlik mesajı veren Ülkü Ocakları Kapaklı İlçe Başkanı Ulaş Boy, "Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in Ülkücü Ülkücünün Öz ve Öz kardeşidir düsturu ile ocağımıza gelen her genci kardeşimiz bilip hepsinin ayrı birer cevher olduğunu biliyor ve onların yetişmesi için tüm varımızla çalışıyoruz. Ayrılıkta azabın birlikte rahmetin olduğu inancındayız." dedi.

Kapaklı Han Kahvecisi'nde düzenlenen Kahvaltı programına Ülkü Ocakları Tekirdağ 2. Bölge Başkanı Korhan Ogan, Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Çağlar Bütün ve Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Açıkgöz, Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı İlçe Başkanı İsmail Türker, Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Geçmiş Dönem İl Başkan Yardımcısı Murat İmza katılım sağladı.

‘’FİKİR VE SANAT BEYLERİ BİZE ÖRNEK OLDU’’
 

Güçlü bir geleceğe şimdiden zemin hazırlandığını belirten Ülkü Ocakları Kapaklı İlçe Başkanı Ulaş Boy, "Geleceğin Ali Kuşçu’ları, Aziz Sancar’ları, İbrahim Çallı’ları , Nihal Atsız’ları , Ziya Gökalp’leri ve isimlerini saymakta bitiremediğimiz fikir ve sanat Beyleri ilim,bilim,sanat,zanaat,ziraat dallarında bizlere örnek teşkil etmiştir.Bu kişileri baz alarak geleceğe emin adımlarla çağdaş,yeniliğe açık ve son derece ahlaklı bir gençlik yetiştirmek için çalışmalara devam etmekteyiz.’’ dedi.
 

‘’SPOR SALONU HAKKINDA ÇALIŞIYORUZ’’
 

Yeni kurulacak olan Fırat Yılmaz Çakıroğlu Etüt Eğitim Merkezi hakkında da açıklamalarda bulunan Boy, sözlerini şu ifadelerle noktaladı; ‘’Yakın zamanda eğitim programının hazırlıkları bitecek olan Fırat Yılmaz Çakıroğlu Etüt Eğitim Merkezi’nde de eğitimlerini alacak ve aynı zamanda fiziki eğitimlerini de yapabilecekleri Spor Salonu hakkında ki fizibilite çalışmasını sürdürmekteyiz. Gelecek nesil Ülkü Ocaklarının eseri olacak ve Devletimize, Milletimize hayırlı nesiller yetiştireceğiz. Tüketen değil üreten nesiller. Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in Ülkücü Ülkücünün Öz ve Öz kardeşidir düsturu ile ocağımıza gelen her genci kardeşimiz bilip hepsinin ayrı birer cevher olduğunu biliyor ve onların yetişmesi için tüm varımızla çalışıyoruz. Ayrılıkta azabın birlikte rahmetin olduğu inancındayız. Herkesi bu birlikteliğimize davet ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2018, 16:18

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3