Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Belediyeden vatandaşlara ücretsiz hukuki danışmanlık

Kapaklı Belediyesi, Hukuki Yönlendirme ve Destek Hizmeti projesi kapsamında vatandaşlara bedava hukuki destek hizmetini sürdürüyor.

Belediyeden vatandaşlara ücretsiz hukuki danışmanlık

Kapaklı Belediyesi, Hukuki Yönlendirme ve Destek Hizmeti projesi kapsamında vatandaşlara bedava hukuki destek hizmetini sürdürüyor.

‘’İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE HALKIMIZIN YANINDAYIZ’’

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, '' Projelerimizin arasında yer alan ve vatandaşlarımızın ihtiyacı olan Hukuki Hizmetler kapsamında, destek ve yönlendirme çalışmalarını titizlikle sürdürüyoruz. Tüm vatandaşlarımızın her türlü hukuki problemlerinin çözümünde ücretsiz yönlendirme hizmeti veriyoruz.Vatandaşlarımız hafta içi mesai saatlerinde Belediyemiz Avukatlarını ziyaret edebilir veya 444 80 59 'dan kendilerine ulaşarak bilgi alabilir ve randevu talep edebilirler. Biz Sosyal Belediyecilik anlayışı hizmetlerimizi sürdürüyoruz iyi günde kötü günde her zaman halkımızın yanındayız.’’ İfadelerini kullandı.

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
nazan
nazan - 2 yıl Önce

merhaba ben sizlere adıma açılan bir dava ile ilgili soru sormak istiyordum.
Facebook üzerinden üyesi olduğum bir kaç grubun paylaşımını paylaştığım için cumhur başkanına hakaretten adıma dava açılmış ve bunu şikayet edende bana fenalık düşünen birisi velhasıl adıma Bursa 24. asliye ceza mahkemesinde dava günü verilmiş. ben bu konu ile alakalı 2017 yedi yılında emniyete gidip suçsuz olduğumu bir grubun paylaşımını paylaşmanın suç unsuru olduğunu bilmediğimi belirttim. lakın elime dün ve buğun iki aynı dava ile alakalı 2 tebligat geldi biri Bursa 5. asliye ceza mahkemesi 01.03.19 saat:9:00 diğeri ise Bursa 24. asliye ceza mahkemesi 01.03.19 saat: 11:00 de olmak üzer iki tebligat geldi bunu ikisi ayrı davamı ikisinde aynı mı anlayamadım. her ikisinde de suçlama nedeni Cumhur Başkanına hakaret içeriye ve her ikisininde içeriği bire bir aynı. sevk maddesi bölümünde ise Türk Ceza kanunu 299/1-2, 43/3, ve 53. maddelerini gösteriyor .
benim bununla alakalı ne yapmam gerektiğini öğrenmek için siz değerli ve tarafsız avukatlarımızdan bilgi almak istemekteyim. şimdiden alakanız için teşekkürlerimi sunarım email.: dnznzn16@gmail.com

SIRADAKİ HABER

banner3